Pawkin

Muzycy zespołu Pawkin

 1. Start
 2. Info
 3. Muzycy
 4. Dyskografia
 5. Rider
 6. Zamów płytę
 7. Zamów koszulkę
 8. Aktualności
 9. Multimedia
 10. Galerie
 11. Kontakt

Muzycy

Bartek Abramowicz

Bartek Abramowicz

Instrumenty klawiszowe

Pianista, kompozytor. Od najmłodszych lat silnie związany z lubelskim środowiskiem artystycznym. Jego pierwsze formacje muzyczne (rockowe) powstawały pod koniec lat osiemdziesiątych.

Współpracuje z teatrami, aktorami, artystami, osobami niepełnosprawnymi, dziećmi i młodzieżą, chórami, zespołami wokalnymi, muzycznymi, ośrodkami kultury, radiem, telewizją i filmem.

W ponad dwudziestoletnim dorobku artystycznym znajdziemy liczne kompozycje (piosenka, muzyka do spektakli teatralnych, muzyka ilustracyjna, filmowa, kabaretowa) oraz opracowania muzyczne.

Jest współtwórcą sukcesu wielu młodych artystów, korepetytor, instruktor muzyczny i wokalny, muzyk sesyjny.

W zespole Pawkin gra od listopada 2011 roku.

Lesław Krasoń

Lesław Krasoń

Bas

Na basie gra chyba od zawsze, chociaż z wykształcenia jest inżynierem-absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej na kierunku Technologia Maszyn o specjalności Automatyzacja maszyn technologicznych.

Zainteresowania: matematyka, programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, sztuka kulinarna, filmy (które lubi oglądać od połowy).

Gitara basowa oraz muzyka okazuje się jego największą życiową pasją, która wypełnia wolne chwile i pozwala na odkrywanie scenicznego talentu jako ponadprzeciętnego basisty i scenicznego zwierzaka, który za każdym razem kiedy już gra, to obdarza swoja energią wszystkich znajdujących się dookoła.

Z zespołem Pawkin gra od listopada 2012 roku.

Irek Muszyński

Irek Muszyński

Perkusja

Na perkusji gra od ponad 20 lat. Ponadto komponuje, pisze teksty oraz śpiewa. Silnie związany z kilkoma znaczącymi zespołami na polskiej scenie blues-rockowej.

W latach 92-2000 grał w uznanej bluesowej kapeli Kidnaper, która ma na swoim koncie kilka singli oraz długogrającą płytę Dylematy.

Doświadczenie sceniczne poza Kidnaperem zdobywał z takimi zespołami jak Paranormal oraz Empire. Niejednokrotnie także udzielał się jako muzyk sesyjny i organizator wielu znaczących wydarzeń muzycznych.

Z projektem Pawkin związany jest od samego początku, czyli od czasu wydania singla Blues Mieszka w Polsce, a był to rok 2006.

Andrzej Pawka

Andrzej Pawka

Wokal

Początki jego scenicznej kariery wokalnej, to szantowy zespół HSO w którym śpiewał w latach 90-93.

Później od samego początku istnienia bluesowego zespołu Kidnaper był jego wokalistą. Udzielał się także w wielu bardzo ciekawych projektach muzycznych.

Niezwykła charyzma oraz osobowość sceniczna wyróżnia go spośród rockowych wokalistów na naszej scenie muzycznej.

Ponadto gra na wielu instrumentach oraz komponuje i pisze teksty, a z projektem Pawkin związany jest od samego początku, czyli od 2006 roku.

Maciek Płokita

Maciek Płokita

Gitara

Wszystko zaczęło się parę ładnych lat temu, gdy w prezencie dostał płytę, a właściwie kasetę pewnego amerykańskiego gitarzysty. Od tamtej pory pokochał gitarę, bo muzyka zawsze była mu bliska. Sam zaczął zgłębiać tajniki gitarowego rzemiosła, aż doprowadziło go to na studia muzyczne, jednak sprawy osobiste nie pozwoliły mu ich ukończyć. Po raz kolejny doba okazała się za krótka. Po drodze współpracował z instrumentalistami, którzy obecnie występują na scenach całej Polski. Zajmował się produkcją teledysków, współpracował przy organizacji 2 edycji festiwalu Electric Nights. Sam odstawił gitarę w kąt. I pewnie by tak pozostało, gdyby na jego drodze nie stanął Irek. Teraz gitara już się nie kurzy. I jak mówi - tak zostanie, bo tworzenie muzyki i granie koncertów to jest to, co sprawia mu wielką frajdę.

Impresariat koncertowy

Pawkin - Impresariat koncertowy

Partnerzy

www.nadruknakoszulkach.eu
Lubelskie Smakuj Życie!
Lubelskie Towarzystwo Fotograficzne
Powiat kraśnicki
Lubelska.TV
Robert Grablewski - fotografia koncertowa
M-Production
Kraśnik Blues Meeting
JMsound
Ewa Sobkowicz - blog

Facebook

Aktualności

itm1#165

Najnowszy singiel i teledysk zespołu Pawkin „DOBREGO DNIA”

21.10.2017, 14:18:27

20 października miał premierę najnowszy singiel i teledysk zespołu PAWKIN pod tytułem „Dobrego Dnia”.

Więcej

Ta strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji i zliczania odwiedzin. W przypadku skorzystania z formularza kontaktowego tworzony jest tymczasowy plik COOKIE, który zabezpiecza formularz przed wielokrotnym wysłaniem wiadomości. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.

Zamknij Close