Bio

Zespół Pawkin istnieje od listopada 2011 roku, jednak początki działalności tej lubelskiej formacji sięgają roku 2006, kiedy to nagrany został singiel „BLUES MIESZKA w POLSCE”. Kompozycja Sławka Wierzcholskiego znalazła się na pięciopłytowej Antologii Polskiego Bluesa. W nagraniu udział wzięli między innymi: Andrzej Pawka, Irek Muszyński, Sławek Wierzcholski, Marek Raduli, Tomek Bidiuk oraz grupa zaprzyjaźnionych Muzyków. www.youtube.com/watch?v=4LlEgSU3LE0
Od wznowienia działalności w 2011 roku, Pawkin wydał już 7 singli oraz teledysków. „Zaufaj Mi Jeszcze Raz”, „To Co Chcesz Usłyszeć”, „Pomóż Mi”, „To Jest Miłość” oraz „Nas Już Nie Ma”. Single pochodzą z płyty „TAKA JAK TY”, która została wydana 8 marca 2014 roku. „Chłodny Wiatr” oraz „Dobrego Dnia” to piosenki wydane na maxi-singlu „DOBREGO DNIA w roku 2017.

„ZAUFAJ MI JESZCZE RAZ”
„POMÓŻ MI”
„TO JEST MIŁOŚĆ”
„TO CO CHCESZ USŁYSZEĆ”
„NAS JUŻ NIE MA”
„CHŁODNY WIATR”
„DOBREGO DNIA”

Pawkin ma za sobą niezaprzeczalny sukces, jakim był występ w półfinale V edycji programu MUST BE THE MUSIC. Znajdując się w grupie 32 wykonawców wyłonionych spośród ponad 11 500, którzy próbowali swoich sił w 5 edycji tego programu. Zespół miał okazję zaprezentować się 9 milionowej publiczności.

Powracając do korzeni zarówno w roku 2014 jak i 2015, Pawkin zagrał z zaproszonymi Gośćmi, oddając duszę bluesowej muzyki na Ogólnopolskim Festiwalu Bluesowym KRAŚNIK BLUES MEETING. Z okoliczności tej Imprezy powstał bardzo spontanicznie i od muzycznego serca PAWKIN Blues Project. W roku 2016 na Festiwalu zespół zagrał PAWKIN „DŻEM PROJEKT”.

Po krótkiej przerwie w działalności obecnie trwają nagrania kompozycji, które niebawem zakończą proces nagrywania drugiej płyty zespołu PAWKIN.

Skład zespołu:
Andrzej Pawka – wokal
Maciej Płokita -gitara
Piotr Koszałka – gitara
Wojciech Zwoliński – bas
Ireneusz Muszyński – perkusja

Strony internetowe:
www.pawkin.pl
www.facebook.com/pawkin.band

www.instagram.com/zespol_pawkin/

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Pozostając na stronie zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek w przeglądarce oraz technologii partnerów zewnętrznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie cookies – opuść stronę.  

Do Góry