Irek Muszyński

PERKUSJA

Andrzej Pawka

WOKAL

Maciek Płokita

GITARA

Piotr Koszałka

GITARA

Wojciech Zwoliński

BAS

Piotr Koszałka

GITARA

Wszechstronny gitarzysta. Uwielbia każdą dobrą muzykę głównie z gatunków blues, rock, fusion, funk, pop. Jest samoukiem – od ok. szóstej klasy szkoły podstawowej uczył się grać słuchając uznanych mistrzów gitary t.j.: Mark Knopfler, Garry Moore, Brian May, E. Clapton, C. Santana, Pat Metheny, G. Benson, V. Moore, Allan Holdsworth, Scott Henderson i wielu innych, mając do dyspozycji ich nagrania…

Jest laureatem konkursów gitarowych: Thank’s Jimi festiwal we Włocławku w 2004 r., Solo Życia 2005. Zwycięzca festiwalu TOP Trendy 2012 r. z artystką/zespołem JULA, z którą wystąpił również na festiwalu w Opolu. Występował na scenie z wieloma znanymi muzykami, polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. W 2006 r. wystąpił razem z R. Sygitowiczem, J. Królikiem, J. Styczyńskim, W. Hoffmanem, M. Jureckim w koncercie „Giganci Gitary”. Dotychczas był związany z zespołami: Jula, FACE, For Tees, Gospel Project, Saltrom Gospel Choir Kraków, Gospel Rain.

Razem z przyjaciółmi z PAWKINA grywał niejednokrotnie i były to bardzo dobre chwile, których teraz z pewnością będzie znacznie więcej! W zespole, na stałe gra od początku grudnia 2013 roku.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Pozostając na stronie zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek w przeglądarce oraz technologii partnerów zewnętrznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie cookies – opuść stronę.  

Do Góry