Partnerzy

Spółka Alteris jest integratorem nowoczesnych technologii informatycznych i medycznych. Już ponad 200 placówek na terenie całego kraju korzysta z rozwiązań oferowanych przez Alteris. Firma dynamicznie rozwija swoją działalność i zajmuje się realizacją kompleksowych projektów informatyczno-technologicznych. Od samego początku specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dla diagnostyki obrazowej, tj. RIS, PACS czy rozwiązań dla teleradiologii.
Agencja Reklamowa M-Production Lublin zapewnia najnowsze technologie zdobienia i znakowania odzieży oraz gadżetów, a także niepowtarzalnych materiałów reklamowych. Dokłada nieustająco starań, żeby jakość ich oferty była na najwyższym poziomie. Gwarantuje zaangażowany i profesjonalny zespół, który zawsze będzie współpracował i tworzył z pasją, dbając w szczególności o interes swoich Klientów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz dzięki współpracy ze specjalistycznymi firmami w branży reklamowej, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a są tylko takie, na które trzeba chwilę poczekać.
Pani Ewa o sobie: „Jestem osobą zdecydowanie niebanalną, która nie boi się wyzwań. Kocham ludzi twórczych i od zawsze staram się być blisko nich. Ze wszystkich sił wspieram poczynania artystów, których cenię za ciężką pracę – zwłaszcza gdy potrafią sprawić, że 'odpływam’.”

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Pozostając na stronie zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek w przeglądarce oraz technologii partnerów zewnętrznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie cookies – opuść stronę.  

Do Góry